Wczytywanie teraz

Akademia Rummikuba

W tym roku – bierzemy udziaƂ w akcji „Akademia Rummikuba”. Stąd w tą grę uczą się grać nie tylko uczniowie klas starszych, ale i Ci najmƂodsi. Wczoraj swoje pierwsze partie rozegraƂy – pierwszaki!! A, ĆŒe w Rummikuba gramy raz w miesiącu – to mamy nadzieję, ĆŒe pod koniec roku – forma będzie:)