Wczytywanie teraz

Planszopernik rusza

11 wrzeƛnia odbyƂy się pierwsze w nowym roku szkolnym zajęcia Planszopernika. W tym roku będziemy grać na 4 grupach – wszystkie w czwartki, od 5 lekcji czyli od 11.45 aĆŒ do 15.15 W sumie na zajęcia zapisaƂo się ponad 60 osĂłb, jednak nie wszyscy się dzisiaj pojawili z rĂłĆŒnych powodĂłw, mamy nadzieję, ĆŒe za tydzieƄ będzie komplet (w kolejce są kolejne dzieciaki – i niestety brak miejsca i czasu uniemoĆŒliwia zorganizowanie zajęć dla wszystkich chętnych).
A dzisiaj zagraliƛmy w znane i lubiane gry i cieszymy się, ĆŒe znĂłw moĆŒemy grać w sali nr C – bo tu stoƂy są do planszĂłwek idealne:)