Planszopernik rusza
11 wrzeĆnia odbyĆy siÄ pierwsze w nowym roku szkolnym zajÄcia Planszopernika. W tym roku bÄdziemy graÄ na 4 grupach – wszystkie w czwartki, od 5 lekcji czyli od 11.45 aĆŒ do 15.15 W sumie na zajÄcia zapisaĆo siÄ ponad 60 osĂłb, jednak nie wszyscy siÄ dzisiaj pojawili z rĂłĆŒnych powodĂłw, mamy nadziejÄ, ĆŒe za tydzieĆ bÄdzie komplet (w kolejce sÄ
kolejne dzieciaki – i niestety brak miejsca i czasu uniemoĆŒliwia zorganizowanie zajÄÄ dla wszystkich chÄtnych).
A dzisiaj zagraliĆmy w znane i lubiane gry i cieszymy siÄ, ĆŒe znĂłw moĆŒemy graÄ w sali nr C – bo tu stoĆy sÄ
do planszĂłwek idealne:)
